Narzędziownia

Narzędziownia

Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw - od dostarczenia normatywnych części zamiennych, projektowaniu narzędzi i oprzyrządowania przez wytwarzanie elementów maszyn i urządzeń. Posiadamy w swojej ofercie: - Frezowanie HSC - również w materiałach twardych >50 HRc - Toczenie - Wycinanie elektroerozyjne WEDM - Wycinanie strumieniem wody oraz laserem- Drążenie EDM - Gięcie i cięcie blach Nasza doświadczona kadra pomoże wybrać odpowiedni typ obróbki aby zapewnić niski koszt wykonania oraz wysoką jakość elementów gotowych. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych stali Szweckich możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywanych elementów.

Laboratorium Pomiarowe

Laboratorium Pomiarowe

Oprócz obróbki zapewniamy również usługi pomiarowe. Używana jest do tego wysokiej klasy maszyna pomiarowa typu CMM o rozdzielczości wyświetlania 0.0001mm. Dysponujemy różnorodnym sprzętem pomiarowym przystosowanym do przeprowadzania kontroli jakości części do nas dostarczonych oraz części przez nas wytworzonych. Wszystkie nasze urządzenia są wzorcowane oraz posiadają świadectwo wzorcowania. W ofercie mamy również skanowanie detali w 3D za pomocą sond laserowych - pomaga to w digitalizacji elementów o skomplikowanych kształtach do których nie ma dostępnej dokumentacji płaskiej czy bryłowej. Oprócz obróbki zapewniamy również usługi pomiarowe. Używana jest do tego wysokiej klasy maszyna pomiarowa typu CMM o rozdzielczości wyświetlania 0.0001mm. Dysponujemy różnorodnym sprzętem pomiarowym przystosowanym do przeprowadzania kontroli jakości części do nas dostarczonych oraz części przez nas wytworzonych. Wszystkie nasze urządzenia są wzorcowane oraz posiadają świadectwo wzorcowania. W ofercie mamy również skanowanie detali w 3D za pomocą sond laserowych - pomaga to w digitalizacji elementów o skomplikowanych kształtach do których nie ma dostępnej dokumentacji płaskiej czy bryłowej.

Biuro Konstrukcyjne

Biuro Konstrukcyjne

Dzięki doświadczeniu naszej kadry możemy pomóc Państwu na każdym etapie projektu. Projektujemy przyrządy, części czy narzędzia na podstawie dokumentacji klienta oraz na podstawie reverseengineeringu dostarczonego detalu. Przy projektowaniu staramy się używać największej ilości elementów znormalizowanych - minimalizuje to koszty oraz czas postoju po awarii. Do klienta dostarczamy kompletną dokumentację CAD w formie elektronicznej jak i papierowej. Masz w załączniku również zdjęcia do każdej kolumny głównej oraz kolumny do podstrony o takiej samej nazwie ,będzie ci łatwiej przyporządkować zdjęcia do kolumn , jesteś w stanie zrobić zdjęcia w kształcie plastra miodu jak mam w katalogu ? chciałbym zobaczyć jak to wygląda jak będzie lipa to zostawimy normalnie prostokątne.

Unia Europejska